Superpack

Shamiro Solutions je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti balenia a konkrétne v oblasti lepiacich pások s potlačou.Po úspechu našich produktov v Maďarsku sme sa rozhodli rozšíriť naše služby do strednej Európy. Vzhľadom na blízkosť krajín sme sa rozhodli začať našu expanziu na Slovensku.

Prečo práve Slovensko?

Sme nesmierne radi, že naše inovatívne riešenia a výrobky môžme priniesť už aj na Slovensko. Veríme, že blízkosť našich krajín nám umožní lepšie pochopiť a uspokojiť potreby slovenských zákazníkov.

Naša história a skúsenosti

Superpack pôsobí na trhu už takmer 15 rokov. Ponúkame inovatívne personalizované riešenia a produkty. Naše produkty sú ideálne pre internetové obchody, ktorých počet sa od roku 2020 niekoľkonásobne zvýšil nielen v Maďarsku, ale aj na celom svete.

Ako pracujeme

Všetky objednávky prijaté našou spoločnosťou plánujeme a realizujeme v našom modernom závode v Szomod (Maďarsko). Objednávky odtiaľto doručujeme k našim zákazníkom, kde poskytujeme aj možnosť osobného prevzatia tovaru.

Naše služby

Naše služby a ponuku produktov sme postupne rozširovali. Okrem samotnej výroby etikiet na kotúčoch sa zaoberáme tlačou etikiet, výrobou nálepiek a tlačou etikiet na archu. Sme hrdí na to, že naše skúsenosti získané v nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať služby, ktoré vyhovujú konkrétnym potrebám zákazníkov, či už ide o bežné papierové etikety alebo o zložitejšie hologramové etikety.

Pre našich súčasných i budúcich partnerov ponúkame aj komplexné riešenia, pričom od začiatku do konca dohliadame, spravujeme a riadime výrobné procesy tak, aby bol v danom prípade potrebný iba minimálny zásah zákazníka.

Pre našich kľúčových partnerov ponúkame možnosť odkladu platby.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu!

Žiadosť o Cenovú ponuku

Informácie o objednávkach, dostupnosti produktov a doručení
Priložiť grafiku:
Nahrať je možné nasledovné typy súborov : jpeg, jpg, png, pdf, psd, ai, eps, tiff, bmp, cdr, indd, xcf, dng, dxf, dwg